Нетворкінг для працівників психологічної служби на тему «Психологічний супровід надолуження освітніх втрат в умовах війни»
10 червня 2026 р. проведено нетворкінг для працівників психологічної служби на тему «Психологічний супровід надолуження освітніх втрат в умовах війни».
Роботу нетворкінгу розпочато вітальним словом Тетяни Магери, методиста, в.о.заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, яка привернула увагу усіх присутніх до питання надолуження освітніх втрат в умовах війни.
















.jpg)


.jpg)









